Herec Marek Taclík (44) se stal tátou!

Led 2, 2018

Praha – Šťastny konec roku 2017 prožil v těchto dnech slavný herec Marek Taclík(44). V polovině prosince se mu totiž narodila holčička! Porodila mu ji jeho partnerka Pavla(29), s níž se podle medií, již párkrat rozešel a opět dal dohromady. 

Oslavy jeho prvorozeného potomka na sebe nedaly dlouho čekat. Herec se svým štěstím dokonce pochlubil i na sociální síti. Jako pyšný otec prozradil i jméno své dcerky, „Má Matyldu!“

Dokonce soukromý pivovar z Kraslic uvařil vánoční ležák a Matyldě věnoval jeden sud. A na její počest bude tento sud v pivnici „Ferdinand“ slavnostně naražen, chlubil se Taclík a zároveň zval své fanoušky a přátelé, ať si s ním příjdou přiťuknout.

Radost mu nezkazil ani fakt, že má stále nedořešené nemalé finanční problémy a údajně stále nejisou střechu nad hlavou.

-red.

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.