© Foto: Columbia Pictures (2008)

Hádejte, odkud bude pocházet záporák z nového filmu o Jamesi Bondovi…

Čvc 23, 2018

Svět – Záporák, kterému bude v novém filmu čelit James Bond 007… je (překvapení!) Rus. Je to známkou své doby, že po dvaceti letech se anglický superšpion opět postaví „zločinci“ z Moskvy.

Jeden svět nestačí z roku 1999 byl posledním filmem, kde byla postava moskevského záporáka. Byl jím Viktor „Renard“ Zokas, bývalý agent KGB, jenž se změnil na high-tech teroristu. Hrál ho skotský herec Robert Carlyle.

Nová Bondovka, kde hlavní roli ztvární Daniel Craig, nese jméno Bond 25. Práce na natáčení pod vedení režiséra Dannyho Boyla by měly začít v prosinci. Premiéra je plánována na říjen 2019, říká Mirror.

ČTĚTE TAKÉ: Uživatele internetu šokoval obličej Melanie Trumpové po stisknutí ruky Putina
Uživatelé internetu upozornili na výraz tváře první dámy Spojených států Melanii Trumpové poté, co se setkala s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

Producenti filmu údajně hledají muže od 30 do 60 let z Ruska či Balkánu. Má být „charismatický, energetický, inovativní, chladný a pomstychtivý“.

Jeden Rus je ale na Bondovku, jak se zdá, málo. Proto chtějí producenti do jedné z hlavních rolí obsadit i Rusku. Ta má být „inteligentní, odvážná, divoká a šarmantní, vtipná a šik — mistryně v přežívání„.

O píseň k filmu se má postarat londýnská rodačka Dua Lipa.

cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.