FOTOGALERIE: Nový Duplex otevřely tři desítky celebrit v čele se Simonou Krainovou

Zář 10, 2018

Praha – Na tři desítky celebrit se přišly podívat na to, jak vypadá nově zrekonstruovaná ‚restaurační‘ část známého pražského klubu Duplex, který je v novém kabátě a s novými majiteli. Pokřtít nově zrekonstruované prostory přišla i topmodelka Simona Krainová nebo slovenský hudební producent a porotce talentové soutěže Jaro Slávik. Nechyběl ani gurmánský guru nového Duplexu Roman Vaněk.

Duplex, který je unikátní svou polohou na Václavském náměstí a díky rozlehlým terasám i nádherným výhledem na část Prahy, prošel v uplynulých měsících náročnou, nákladnou, ale za to skvěle designově pojatou rekonstrukcí. Nechybí zde hned několik barů, knihovna a co se návštěvníkům velmi líbí, je strop plný barevných deštníků ve foyer restaurační části Duplexu. To ocenila i celá řada zpěváků, herců, a dalších osobností ze světa VIP a celebrit.

Je to opravdu velmi vkusně udělané, je to povedené, útulné a příjemné. My jsme s mou paní nadšeni a bylo nám ctí být na této party,” svěřil se přední český herec, dabér a profesor herectví a rétoriky Jan Přeučil, který dorazil s manželkou a první československou televizní Popelkou Evou Hruškovou. „Já jsem moc ráda, že jsem se tu vlastně po čtyřiceti letech potkala s Romanem Vaňkem. Kdysi jsem ho totiž učila na dramatickém kroužku. Byl to vždycky moc hodný a šikovný kluk, a to mu i zůstalo,” pověděla s úsměvem Eva Hrušková.

Slovy nadšení nešetřili například ani herečka Jitka Asterová, zpěvačka a herečka Linda Finková, Kamila Nývltová, operní divy Andrea Kalivodová, Pavlína Senič a Tereza Mátlová z operní formace Opera divas, nebo herecké duo Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková, či známý televizní kuchař Emanuele Ridi.

Na open party nového Duplexu přišli i ‚český rocky‘, zpěvák a herec Peter Pecha s partnerkou a herečkou Kateřinou Sedlákovou, herečka a dabérka Regina Řandová, první sólista baletu Národního divadla Michal Štípa, český ‚Fantom opery‘ Radim Schwab, který dorazil s producentkou a režisérkou Mirjam Landa, moderátor Petr Vojnar, nebo zpěvák a herec Milan Peroutka. „Já jsem nadšený, je to krásně předělané, je tu luxusní jídlo a pití a je vidět, že noví majitelé mají skvělé nápady, jsou kreativní a baví je to,” podotkla televizní i muzikálová hvězda Milan Peroutka.

Já přeji Duplexu stovky, tisíce spokojených návštěvníků, kteří se sem budou vždy rádi vracet a musím říct, že je to tu nádherně předělané. Samozřejmě, že je to pro mě i kus nostalgie, protože v dobách mého mládí jsme se sem chodili bavit a bylo to tu vždycky skvělé, už pro tu polohu a výhled, je tady úžasná atmosféra. Teď je to nové, jiné, krásné a rozhodně sem budu chodit s přáteli nebo i s rodinou nejen za zábavou, ale i za dobrým jídlem a pitím,” svěřila se modelka a herečka Simona Krainová.

O skvělou atmosféru se v rámci programu postarali zpěvačka a držitelka Ceny Anděl Debbi, nebo modelky a modelové v podání finalistek Miss Léta a Muž roku, kteří předváděli spodní prádlo ze salónu Roosevelt Fashion Store modelky a podnikatelky Kateřiny Wohlmann Votavové a My Pled Heleny Harabinové a Kateřiny Samkové. Poprvé byly také prezentovány i pánské plédy. „Je to nový trend tady v Čechách, a protože tento exkluzivní a nádherný prostor si zasloužil něco výjimečného, bylo nám ctí předvést hostům právě tyto skvělé fashion kousky,” řekla Helena Harabinová, která se před časem stala tchýní nejznámějšího českého moderátora Leoše Mareše. Ten se bohužel nakonec reopeningu zúčastnit nemohl, jelikož se vracel z pracovní cesty v USA.

Byla to snad jedna z nejkrásnějších a nejlépe udělaných akcí, kterou jsem minimálně tento rok viděla a zažila. Opravdu krásně udělané prostory a naprosto profesionálně zvládnutý program, skvělé jídlo, pití a úžasná atmosféra. Moc za to děkuji,” pochvalovala si party šest pater nad Václavským náměstím herečka Yvetta Blanarovičová, která se celý večer skvěle bavila a ocenila i kreativitu a vkus, s jakým noví majitelé Duplex zrenovovali. Nyní je ještě čeká renovace samotného tanečního klubu, který je ale stále v provozu a neustále plný návštěvníků z Česka i ze zahraničí.

[WG id=4628]

Duplex, to není jen hudba, tanec, zábava, ale i restaurace a kavárna, a proto jsme rádi, že naším odborným garantem je gurmánský mistr Roman Vaněk. Jsme přesvědčeni, že i díky němu dostane tento výjimečný prostor i výjimečný rozměr, který cílí na chuťové smysly,” shodla se trojice majitelů klubu Frank Haughton, Conchur De Barra a Sean Curran, kteří jsou původem Irové a mají tudíž velký vztah k podobným klubovým scénám a v jejichž duchu probíhala i rekonstrukce spodní, ‚restaurační‘ části.

Duplex je tím pravým místem pro setkávání lidí a celou řadu akcí, které se zde budou odehrávat. Kromě DJs světových jmen, různých party, křtů a autogramiád, které se zde budou konat, se zde už 12. září odehraje finále Miss Léta 2018.

ZAUJALO NÁS: Jaké pejsky mají celebrity…
V Centrálním parku na Lužinách proběhl 3. ročník Psího dne s Prahou 13. Tato již tradiční akce byla směsicí skvělé zábavy, pomoci, novinek a vzdělání. Návštěvníci mohli vidět oblíbené soutěže – psí dostih i závod ve skoku do výšky, ve kterém se i letos povedl zapsat rekord. Útulky a organizace zde nabízely psy k adopci a v celém parku se odehrával po celý den bohatý program.

-rk, (red.)
Foto: #Duplex

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.