17.3 C
Czech Republic
4. července 2022
DomůZprávy z domovaU Slaného se střetlo osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění...

U Slaného se střetlo osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění osob

Zraněním dvou osob skončila středeční dopravní nehoda osobního vozidla s nákladním u obce Slaný na Kladensku.

U nehody musely zasahovat všechny záchranné složky.

Zasahující hasiči museli z havarovaného vozidla vyprostit jednu vážně zraněnou osobu. V péči přivolaných zdravotníků skončili se zraněním dva pacienti.

Po dopravní nehodě u Slaného museli hasiči jednu osobu vyprostit z havarovaného vozu. Zdroj: HZS Středočeského kraje (tiskový servis)

„Jednotky hasičů po příjezdu na místo potvrdily, že došlo ke střetu osobního a nákladního automobilu a uvnitř jednoho z vozidel zůstala zaklíněna osoba, kterou museli hasiči vyprostit za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ uvedla k nehodě mluvčí středočeských hasičů Tereza Sýkora Fliegerová.

„Ve spolupráci se zdravotnickou záchrannou službou byla osoba vytažena a následně transportována sanitkou do nemocnice k dalšímu ošetření. Druhý zraněný skončil také v péči zdravotníků,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

NEJČTENĚJŠÍ ZPRÁVY DNE

V Albrechticích nad Vltavou utonul ve Vltavě muž (†43)

Od včerejšího odpoledne pátrali policisté a hasiči po pohřešovaném muži, jehož zmizení ohlásil jeho švagr na tísňovou linku Policie ČR.

Ukrajinské síly se aktuálně stahují z Lysyčansku

Ukrajinská armáda v neděli musela ustoupit ze strategického města Lysychansk. Kontrolu nad oblastí převzala Ruská armáda.

Zelenského poradce připouští, že Lysychansk by mohl padnout

Poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského připustil, že Lysyčansk by mohl padnout, protože boje výrazně gradují.

V Třinci se dělník zřítil z lešení, muž skončil v péči lékařů

V sobotu 2. července odpoledne došlo v Třinci k pádu devětatřicetiletého muže z lešení. Na místo události vyjel tamní tým RLP.

V Českém Těšíně se střetl motorkář s osobním vozidlem

Záchranáři, policisté a hasiči zasahovali v Českém Těšíně u vážné dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu.

Proč jsem nemohla zvednout ruku pro kandidátský status (nejen) Ukrajiny…

Ve čtvrtek 23. června proběhlo v Evropském parlamentu hlasování o statusu kandidátské země EU pro Ukrajinu, Moldavskou republiku a Gruzii.

AKTUÁLNĚ