Čeští manželé si užívají nejvíce sexu v Evropě

Čvn 3, 2018

Česko – Vědci spočítali, jak často se evropské domácnosti oddávají „sexu ze slitování“. Zjistili, že nejlépe jsou na tom Češi, kteří souloží alespoň jednou týdně. Nejhůře jsou na tom Britové a Italové, kteří mohou být rádi, pokud se jim manželka oddá aspoň dvakrát měsíčně, píše The Sun.

Britové a Italové mohou Čechůmpouze závidět. Odborníci provedli výzkum, ve kterém hodnotili, jak často muži dostávají „sex ze slitování“, tj. když se do toho manželce moc nechce. Z výzkumu vyplynulo, že se v britské domácnosti takto souloží 1,76krát za měsíc, zatímco v Itálii je to pouze 1,12krát. Naopak v Česku se sexu oddávají 4,19krát měsíčně, což je nejvíce v Evropě.

Češi tak předběhli takové země, jako je Francie (2,31krát) nebo Španělsko (3,80krát). Evropský průměr je 2,41krát měsíčně.

Výzkum provedli američtí vědci, kteří se dotázali 915 žen ze 13 evropských zemí. Všechny měly hypoaktivní poruchu sexuální touhy neboli frigiditu. Ta se může v životě dotknout až třetiny žen.


ČTĚTE TAKÉ: Desítky Němců ročně umírají během masturbace!
Německo – Mnoho Němců se každoročně zabije během sebeuspokojování, píše agentura Sputnik News International. Byť vás masturbace asi nezabije, některé praktiky, kterými se lidé snaží dosáhnout větší rozkoše, mohou být poměrně nebezpečné… 

Podle některých odborníků tyto výsledky mohou být spojené s náboženským vyznáním nebo postavením žen ve společnosti. Například britské ženy se mohou cítit nezávislejší, když říkají „ne“. Jiní poukazují i na to, že v době „instantního porna“ muži přestávají vyhledávat uspokojení u svých frigidních manželek.

cz.sputniknews.com,
mg, (red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.