Čeho se nikdy nevzdá herec Petr Vondráček(41)

Led 2, 2018

Praha – Představitel role Denise Adlera v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě na TV Nova Petr Vondráček(41) je hodně sportovně založený. Věnuje se aktivně tenisu, plavání, jízdě na kole či golfu. 

Zároveň ale tento jeho zápal pro pohyb, jaksi nekoresponduje s jeho způsobem stravování, hlavně častou konzumací alkoholu a kouřením cigaret.

ČTĚTE TAKÉ: Herec Marek Taclík (44) se stal tátou!

Zdravý životní styl a já, to nejsou úplně věci, které by šly k sobě,“ přiznal nejmenovanému bulvárnímu časopisu Vondráček a upřesnil, že speciálně cigaret, i přes nový omezující zákon, kdy se v hospodách nesmí kouřit, se neodhodlá za žádnou cenu vzdát. „Mám poloviční plíce, ale přestat kouřit? To ne – nikdy! Já a cigára, to je pro mě svoboda,“ má jasno seriálový podnikatel a majitel golfového klubu.

-píp.

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.