FOTO: Bronz z Mistrovství Evropy v Muay Thai v Praze putoval do Dubí

Čvc 11, 2018

Praha / Dubí – Od 29. června do 7. července se v pražské Tip sport aréně konalo Mistrovství Evropy muaythai IFMA s All Star galavečerem, kde se představily hvězdy muaythai jako Buakaw nebo Superbon. ME se v Praze konalo vůbec poprvé v historii. Informoval o tom redakci serveru #zpravyextra.cz hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice Ladislav Horejš.

Na ME česká reprezentace vybojovala tři zlaté, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí. 

Jeden bronz vybojoval i náš Filip Gorol, což je zatím u nás v Leonidas gym na tak prestižní soutěž největší úspěch. Boj to byl velice těžký, ve Filipovo váze byl Bulhar, Polák, Maďar, Litevec, Rakušák a Rus. Ten se pak stal i mistrem Evropy, když Filipa vyřadil v semifinále.

Při zahajovacím ceremoniálu dělalo 12 chlapců z našeho gymu vlajkonoše, a to jmenovitě Matěj Šimůnek, Šimon Verner, Alan Homič, Jiří Berec ml., Petr Vobořil ml., Josef Holoubek, David Prošek, Milan Gašparec, Kuba Vinduška, Štěpán Ponec, Richard Soukup, Tobiáš Studnička. Chlapci si nástup perfektně připravili a každý s vlajkou určitého státu představil reprezentanta,“ uvedl Ladislav Horejš.

Při organizaci ME velice pomáhali Tomáš Barták a David Štajnc, za což jim patří obrovský dík. „Další dobrovolníci, kteří vypomohli, byli Daniel Štajnc, Branislav Tomáš, Filip Gorol, Ivana Tomášová, Jiří Berec s a Petr Vobořil Grafstudio CZ, který operativně vytvářel potřebné samolepky na počkání, a nejen to. Obrovské poděkování patří C.M.T.A. a celému teamu v čele s prezidentem Petrem Ottichem a všem sponzorům,“ doplnil trenér dubského Leonidas gymu Ladislav Horejš.

VIDEO: Slavnostní zahájení European championship in muaythay Prague 2018

#ZpravyExtra.cz & BJ-ExtraMedia mediální partner Leonidas Gym Muay Thai Teplice <<

-red.

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.