Bojovníci z dubského Leonidas gym jsou na táboře v Lubenci

Srp 16, 2017

Lubenec – V úterý 15. srpna se konal seminář, na kterém se více, než 400 dětí seznámilo s Muay Thai, klubem Leónidás Gym Muay Thai Teplice a asociací C.M.T.A. – Czech Muay Thai Association.

„Dětem jsme ukázali pomůcky k tréninku a k zápasení. David Štajnc zahájil vystoupení rituálem Wai khru. Naši mladí bojovníci se pak předvedli při lapách a sparingu. Děti si děti si vyzkoušely lapy držet i si do nich kopnout,“ říká trenér Ladislav Horejš.

Leonidas gym na táboře v Lubenci. Autor: Leonidas gym / facebook.com

Dubský klub Leonidas gym přivezl tituly mezinárodního mistra České republiky

Legenda českého thaiboxu Petr Khru Macháček zavítala mezi dubské bojovníky

„Děkujeme agentuře HAUL za možnost se prezentovat na táboře Lubenec. Jmenovitě děkuji David Štajnc , Tomáš Barták, Šimon Verner, Daniel Homič a Alan Homič za pomoc při této akci. Děkuji také Grafstudio CZ za samolepky pro všechny děti,“ dodává trenér Ladislav Horejš.

Autor: Honza Vraný

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.