Aktivistky mítinku proti obchodu s otroky byly odvezeny do džungle a znásilněny

Čvn 23, 2018

Svět – V indickém státě Džhárkhand ozbrojení lidé unesli a znásilnili pět aktivistek provádějících mítink proti obchodu s otroky, uvádí BBC News.

Podle policejních údajů dívky zatáhli do auta a odvezli na „vzdálené místo“. Poté se ukázalo, že to byla džungle. Ochránci veřejného pořádku dodali, že vyšetřují tento případ, ale zatím nebyl nikdo zatčen. V současné době jsou dívky pod policejní ochranou.

Dívky pracují v nekomerční organizaci. Uvádí se, že prováděly veřejnou akci formou představení ve vzdáleném okrese Khunti.

Khunti, je jeden z indických okresů, kde kvete obchod s lidmi. Jsou tam unášeny především dívky, které jsou pak nejčastěji vysílány jako domácí hospodyně do bohatých domů Dillí a dalších velkých měst.


ČTĚTE TAKÉ: 13. strašných věcí, co se přihodily dámám, když odmítly návrhy mužů
Nedávno Twitter vybuchl novým ženským flashmobem. Začala ho dívka s účtem @_ElizabethMay. V jednom ze svých posledních tweetů se zeptala žen, jestli se jim někdy něco stalo po tom, co odmítly sexuální návrhy mužů a také poprosila své sledující, aby sdílely tyto příběhy.

Podle policejních údajů bylo v letech 2005-2015 uneseno v pěti policejních okresech celkem asi 4 tisíce dětí.

V roce 2016 bylo v Indii evidováno 40 tisíc znásilnění!

cz.sputniknews.com,
(red.)

Sdílejte a lajkujte na sociálních sítích...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

___________________________________________________________________________________________________________________________________ Copyright (c) 2018 BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, všechna práva trvale vyhrazena. Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu magazínu UdalostiEXTRA.cz a to včetně RSS kanálů serveru je bez písemného souhlasu provozovatele serveru BJ-ExtraMedia-Jiří Berec výslovně zakázáno. RSS kanály webu UdalostiEXTRA.cz jsou určeny pouze pro osobní užití, nikoliv užití komerční, včetně sociálních sítí! Všechny internetové webové stránky, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, nepřebírají odpovědnost za komentáře našich čtenářů a návštěvníků uvedených na našich www stránkách. Šířitelem reklamy na webu www.udalostiextra.cz je provozovatel serveru Mediální agentura BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, IČO: 648 55 791. Internetové zpravodajské weby, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia-Jiří Berec, shromažďují osobní údaje čtenářů – návštěvníků našich internetových stránek v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR.